PHU KOMO Mirosław Oleszczuk

ul. Szeroka 50,
05-230 Kobyłka
tel./fax: 22 810-39-06
tel. kom: 604-054-822

Wizualizacje 3D

Chcąc jeszcze lepiej odpowiadać na Państwa potrzeby, w ostatnim czasie rozszerzyliśmy ofertę o nową usługę.

Wizualizacja 3D to więcej niż projekt. Tu spotykają się Państwa oczekiwania i pomysły z naszymi propozycjami funkcjonalnych, sprawdzonych rozwiązań. Każda wizualizacja jest dostosowana do rozmiaru i układu kuchni tak, by zapewnić jak najwygodniejsze użytkowanie. Indywidualny gust Klienta, najnowsze trendy w designie oraz nasze wieloletnie doświadczenie zapewniają jednocześnie praktyczny i stylowy efekt.  

Dzięki wizualizacji nie tylko będą mieli Państwo przed oczami końcową wizję projektu, ale również unikniecie ewentualnych późniejszych poprawek czy zmian. Bez zbędnego stresu będziecie spokojnie obserwować, jak od A do Z wcielamy Wasz wymarzony plan w życie.

Nieważne, czy macie Państwo głowy pełne pomysłów czy przeciwnie, nie umiecie zdecydować, jak zaaranżować kuchnię. W każdym przypadku zrobimy wszystko, by końcowy efekt był dla Was źródłem zadowolenia i satysfakcji.

Zachęcamy również do korzystania z całej naszej oferty wizualizacji, w tym także szaf wnękowych oraz mebli wolnostojących.

Mamy nadzieję, że dzięki autorskim wizualizacjom wspólnie stworzymy w Państwa domach zupełnie nową kuchenną przestrzeń. Liczymy, że składając swoje marzenia w nasze ręce, doświadczycie w nowych kuchniach wielu ciepłych, niezapomnianych chwil.